Вишиванка всіх єднає

May 16, 2019

Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід, як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

16 травня 2019 року КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» цвіла  всіма барвами. До Всесвітнього дня вишиванки кожен член нашої шкільної родини вбрався в найсвятіший український одяг – вишиванку. Сьогодні в кожному класі відбулася виховна година «Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі». Піднесений настрій та щирі посмішки вихованців закладу збережуться надовго на світлинах. Уся дітвора та педагоги школи взяли участь у флешмобі «Вишиванка всіх єднає».

Мета: виховання в дітей почуття патріотизму, самосвідомості, культурної освіченості та духовності, формування сприйняття своєї особистості як частини нації, збереження споконвічних українських цінностей та традицій і їх популяризація серед молоді та населення загалом, пропагування  вишиванки – символу Батьківщини, дзеркала народної душі.