Маки пам`яті

May 8, 2019

Червоний мак як символ пам`яті жертв війни вперше використано в Україні  на заходах, приурочених до річниці завершення Другої світової війни у 2014 році. Дизайн українського червоного маку розроблено за ініціативи Українського інституту національної пам`яті та Національної телекомпанії України. Графічне зображення є своєрідним символом: з одного боку воно уособлює квітку маку, з іншого – кривавий слід від кулі.

Напередодні  Дня пам`яті та примирення, в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» відбувся майстер-клас «Мак – як символ пам`яті», на якому учасники гуртка «Робимо своїми руками» мали змогу виготовити маки із стрічок та тканини. 8 травня 2019 року вся шкільна родина приколола на одяг цю квітку, в знак вшанування загиблих героїв, що поклали своє життя в боротьбі проти нацизму. Цього дня в кожному класі нашого закладу пройшли виховні заходи приурочені Дню пам`яті і примирення. В ході заходів учні згадали історію героїчного минулого (1939-1945рр.); вшанували хвилиною мовчання загиблих воїнів; ознайомились із традиціями згадування жертв війни з використанням  символу «червоний мак».

Мета заходу: виховання в учнівської молоді почуття патріотизму, національної гідності, готовності до захисту своєї держави, належного відзначення мужності та героїзму переможців нацизму у Другій світовій війні, розуміння та переосмислення подій Другої світової війни, формування компетентності патріота-громадянина на прикладах життя і вчинків, вшанування пам’яті жертв Другої світової війни. Маки пам`яті Червоний мак як символ пам`яті жертв війни вперше використано в Україні на заходах, приурочених до річниці завершення Другої світової війни у 2014 році. Дизайн українського червоного маку розроблено за ініціативи Українського інституту національної пам`яті та Національної телекомпанії України. Графічне зображення є своєрідним символом: з одного боку воно уособлює квітку маку, з іншого – кривавий слід від кулі.Напередодні Дня пам`яті та примирення, в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» відбувся майстер-клас «Мак – як символ пам`яті», на якому учасники гуртка «Робимо своїми руками» мали змогу виготовити маки із стрічок та тканини. 8 травня 2019 року вся шкільна родина приколола на одяг цю квітку, в знак вшанування загиблих героїв, що поклали своє життя в боротьбі проти нацизму. Цього дня в кожному класі нашого закладу пройшли виховні заходи приурочені Дню пам`яті і примирення. В ході заходів учні згадали історію героїчного минулого (1939-1945рр.); вшанували хвилиною мовчання загиблих воїнів; ознайомились із традиціями згадування жертв війни з використанням символу «червоний мак».Мета заходу: виховання в учнівської молоді почуття патріотизму, національної гідності, готовності до захисту своєї держави, належного відзначення мужності та героїзму переможців нацизму у Другій світовій війні, розуміння та переосмислення подій Другої світової війни, формування компетентності патріота-громадянина на прикладах життя і вчинків, вшанування пам’яті жертв Другої світової війни.