Доброта і милосердя

May 8, 2019

Щорічно з 1953 року 8 травня відзначається Всесвітній день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. Це – день народження засновника міжнародного суспільства “ Червоного Хреста ”, швейцарського гуманіста, громадського діяча, лауреата Нобелівської премії Анрі Дюнана.

Український Червоний Хрест існує вже більше дев'яноста років. Зараз доброта і милосердя об’єднали в Суспільстві Червоного Хреста України мільйони ентузіастів. Вони опікуються інвалідами, дітьми-сиротами, допомагають полегшити страждання жертв стихійних лих, катастроф, збройних конфліктів. Особлива увага приділяється впровадженню спеціальної програми по зміцненню патронажної служби і поліпшенню медико-соціального обслуговування. Адже доброта і руки патронажних медичних сестер так необхідні старим, немічним, інвалідам, сиротам.

8 травня 2019 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» відбулися заходи, приурочені до Всесвітнього дня Червоного Хреста і Червоного Півмісяця: медична сестра Кутерга Людмила Петрівна організувала для вихованців закладу усний журнал про Товариство Червоного Хреста та про його діяльність і провела навчання-тренінг разом з вчителем фізичної культури Полторацьким Андрієм Андрійовичем «Перша медична допомога».

Цього дня педагоги школи надали всім нашим учням корисну пораду. Потрібно вивчити і знати правила першої допомоги в різних ситуаціях, щоб убезпечити своє життя, своїх рідних та оточуючих тебе людей. Товариство Червоного Хреста якраз займається поширенням такої інформації серед населення та проводить навчання громадян.