ВЕЛИКОДНЄ НАТХНЕННЯ

Свята – це найприємніші миті нашого життя, а особливо таке велике свято, як Великдень!

Великдень…Учні КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» старанно готувались до свята та виготовили власноруч поробки, які стали прикрасою закладу. Діти взяли участь у майстер-класі з декорування технікою «декупаж», старанно працювали над створенням великодніх яєць, зробили композицію «Курочка з курчатами» (техніка «паперопластика») та намалювали яскраві малюнки до заданої тематики.

Мета заходу: розширити і поглибити знання школярів про найдавніше свято, традиції нашого народу щодо святкування Великодня; ознайомити із символікою знаків на писанках; виховувати любов до нашого народу, його традицій, минулого і сучасного.