ВЕЛИКОДНЄ НАТХНЕННЯ

May 2, 2019

Свята – це найприємніші миті нашого життя, а особливо таке велике свято, як Великдень!

Великдень…Учні  КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» старанно готувались до свята та  виготовили власноруч   поробки, які стали прикрасою закладу.  Діти взяли участь у майстер-класі з декорування технікою «декупаж», старанно працювали над створенням великодніх яєць, зробили композицію «Курочка з курчатами» (техніка «паперопластика») та намалювали яскраві малюнки до заданої тематики.

Мета заходу: розширити і поглибити знання школярів про найдавніше свято, традиції нашого народу щодо святкування Великодня; ознайомити із символікою знаків на писанках; виховувати любов до нашого народу, його традицій, минулого і сучасного.

September 1, 2020