Подорож у таємничий космос

12 квітня все людство відзначає Всесвітній день авіації та космонавтики. Цесвято встановлено на честь першого польоту в космос людини, тим самим воно підкреслює нестримну жагу людства до пізнання нових знань та відкриттів у космічному просторі.

Напередодні свята, 11 квітня 2019 року, в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» відбулося ряд виховних заходів на задану тематику:

• виховна година-спілкування «Україна – космічна держава» для учнів старших класів;

• майстер-клас із спортивним приладдям за участю 5-А та 5-Б класів «Загадковий світ космосу»;

• флешмоб у 4-А класі «Вперед, до зірок»;

• відкритий урок з української мови у 3-А класі «День космонавтики»;

• перегляд науково-популярного фільму «Космос і людство»;

• виставка малюнків «Подорож у таємничий космос».

Мета заходів: розширити світогляд учнів, поглибити їх знання в області космонавтики і авіації; розкрити значення дослідження космосу в житті людини; ознайомити учнів з автобіографічними даними видатних українських космонавтів, вчених-конструкторів ракетно-космічної техніки; привити цікавість до пізнання космічних просторів.