Міжнародний день пам`яток та історичних місць

Мабуть, у всіх стародавніх містах є той невеличкий клаптик землі, з яким далекі нащадки пов’язують їхнє виникнення і найдавнішу, майже забуту, а тому особливо романтичну минувшину. В Афінах це Акрополь, у Римі – Капітолій, у Києві – Старокиївська гора. Має таке місце і наша маленька Боярка, і звалось воно в різний час по-різному: Городище, Зáмок, Зáмчище… Тут не збереглося прадавніх архітектурних пам’яток – існуючій будівлі Михайлівської церкви лише трохи більше за сто років, а пам’яткою залишився сам пагорб над річкою Притваркою. Його земля береже пам’ять про багатовікову історію нашого міста, його генетичний код.

18 квітня 2019 року, в Міжнародний день пам`яток та історичних місць, діти КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» разом з вчителями та вихователями закладу зробили екскурсію до Михайлівської церкви, на той самий пагорб – історичну пам`ятку, та поклали квіти на могилу всесвітньо відомого письменника В.І.Самійленка (1864-1925). А ще відвідали Боярську залізничну станцію та зробили фотосесію біля пам’ятного знаку «Паровоз К - 15776», якому скоро виповнюється 200 років.

Славне місто в нас: багате не тільки історичними пам`ятками, а й добрими людьми, що зберігають нам таку спадщину – плекають її для майбутніх поколінь.