День пожежної охорони

April 18, 2019

Щороку 17 квітня в Україні вшановують пожежників.101 - номер, знайомий нам з дитинства. Кожен знає, якщо набрати його у випадку пожежі, допомога не змусить себе чекати. Робота пожежника - не жарти. Вона вимагає серйозної фізичної підготовки, умінь надання швидкої допомоги, аналітичних здібностей. Щодня українські пожежники рятують десятки життів і сотні будівель. Ці сміливі і безстрашні, мужні і відважні фахівці знають, як здолати стихію і зберегти життя людей.

В КЗ КОР “Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів»  з 10 по 17 квітня 2019 року відбувся  ряд  виховних заходів, присвячених пожежній безпеці:

• бесіда-обговорення для учнів молодших класів «Вогонь – не іграшка»;

• виховна година для старшокласників «Вогонь – друг чи ворог»;

• перегляд відеоролика «Як працює пожежник” та мультфільму «Загорівся кішкин дім»;

• флешмоб «Героїчній професії присвячується»;

• семінар-тренінг для 5-10 класів «Правила пожежної безпеки. Причини виникнення пожежі»;

• виставка малюнків «Пожежники, вперед!» ;

• гра-тренінг «Пожежна безпека на відпочинку» у 5-Б класі.

!7 квітня, в день святкування, команда четвертого відділення 51 пожежно-рятувального поста міста Боярки провела заняття-тренінг на випадок виникнення пожежі. А слюсар-конструктор з будування пожежних автомобілів, Ярослав Іванович Рогаченко (підприємство Tital) розповів про проектування великих пожежних машин, на випадок пожеж на АЕС.

Протягом тижня педагоги та вихователі закладу провели в класах і групах години спілкування «Пожежна безпека» та намагалися в ході заходів поглибити знання учнів про причини виникнення пожежі, вчити цінувати людське життя та берегти своє здоров`я, ознайомити  з працею пожежників, з їх діями при пожежі.

September 1, 2020