October 15, 2019

7 КВІТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ`Я

April 10, 2019

5 квітня 2019 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» відбулися спортивно-масові заходи до Всесвітнього дня здоров’я.

Ранок розпочався із ранкової гімнастики для всіх учнів школи. На першому уроці класні керівники та класоводи провели бесіди та виховні години:

1-2 класи – "Я зростаю – я змінююсь";

3-4 класи – «Як бажаю загартуватись»;

5-6 класи – «В здоровому тілі – здоровий дух»;

7-8 класи – «Цінуй життя і здоров’я»;

9-10 класи – «Психологічне та фізичне здоров’я людини – частина одного цілого»;

Протягом дня у школі проводилася виставка творчих робіт учнів «Здоров’я очима дітей». Учні 1-4 класів провели вікторину «Будь здоровим!» та переглянули мультиплікаційний фільм «Абетка здоров’я». Для учнів 5-10 класів було організовано перегляд відеофільму «Борці за здоровий спосіб життя» з подальшим обговоренням.

Вчитель фізкультури разом з вихователями  організували та провели для всіх учнів школи спортивні естафети.

Традиційно у нашій школі в цей день усіх закликають до здорового способу життя.

Мета заходів - дати учням поняття про те, що здоров'я – основа щастя людини; популяризувати здоровий спосіб життя; застерігати дітей від шкідливих звичок; розвивати бажання берегти та зміцнювати здоров'я; виховувати хороші звички, які допоможуть зміцнити здоров'я; формувати у дітей бажання вести здоровий спосіб життя.

Здоровий спосіб життя – це наш вибір!!!