October 15, 2019

МИ – ГОСПОДАРІ ШКОЛИ

April 10, 2019

Екологічне виховання молоді – важлива складова загальної освіти й надзвичайно важливий чинник розвитку гуманістичного суспільства. Екологічна освіта повинна бути спрямована на формування екологічної культури і виховання екологічних компетентностей учнів. З юних років важливо закріпити у свідомості кожної дитини, що людина – частина природи, тому від стану природи залежить життя людства. Екологічне виховання слід починати не в космічних масштабах, а прямо тут: біля свого будинку, на своїй вулиці, у дворі своєї школи. Тільки усвідомлюючи особисті можливості, навчаючись вирішувати найближчі екологічні проблеми, людина зуміє замислитись про долю всесвіту в цілому. Щоб у дитини виникла потреба захищати і зберігати довкілля, треба навчити її любити світ природи.

9 квітня 2019 року випускники  КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів», в рамках проекту «Ми – господарі школи», посадили на території закладу кущі спіреї та бузку.

Проект «Ми – господарі школи» – екологічний проект, основною метою якого є виховання розуміння сучасних проблем довкілля й усвідомлення їх актуальності для своєї країни, рідного краю, всього людства, а також розвиток особистої відповідальності за стан довкілля на національному і глобальному рівнях, залучення учнів школи до справи облаштування та прибирання пришкільних ділянок та території навколо школи.