Ми за чисте довкілля !

Учні та педагоги КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» активно долучилися до проведення двомісячника прибирання та благоустрою. Починаючи з 18 березня 2019 року вихованцями закладу було проведено прибирання шкільної та пришкільної території: спортивного та ігрового майданчиків, саду, клумб та території навколо школи. Крім цього учні старших класів взяли участь в акції «За чисте довкілля», та прибрали могилу невідомим героям, що поблизу школи і вичистили від сміття струмок, фактично, виток річки Притварки. Наші маленькі школярі продемонстрували свою любов до навколишнього середовища – розвісили на території закладу шпаківні та дуплянки.

Екологічне виховання молодого покоління є надзвичайно актуальним в наш час. В рамках акції проводяться заходи, спрямовані на поліпшення стану довкілля - його озеленення та благоустрій.

Завдання нашої школи - виховання в кожного учня свідомого ставлення до природи, почуття відповідальності за довкілля як загальнолюдську цінність.

Нещодавні пости
Архів

© 2017 КЗ КОР "Боярська СЗОШ І-ІІ ступенів"

Телефон: 

(04598) 3-55-97 

Пошта:

binternat@ukr.net

Наша адреса: вул. Перша Піщана, 1 

Києво-Святошинський р-н. м. Боярка

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now