October 15, 2019

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПТАХІВ

April 4, 2019

Міжнародний день птахів проходить щороку в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера» і не випадково його відзначають ранньої весни. 1 квітня 1906 року була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів. Вперше цей день як масове дитяче свято стали проводити в Сполучених Штатах Америки. Організатором був вчитель з містечка в штаті Пенсільванія. Незабаром його підтримала одна з популярних газет «Пітсбурзька телеграфна хроніка», що почала популяризацію Дня птахів.

Мета цієї акції – звернути увагу людства на проблеми збереження пташиного світу, адже вони стосуються всіх країн і континентів.

День птахів - це не тільки річниця Конвенції, але і час прильоту пернатих із зимівель. За традицією в цей час в очікуванні пташиного прильоту розвішуються шпаківні, дуплянки та інші «пташині будиночки». Повернення птахів святкується також як прихід весни. Із птахами пов’язано чи не найбільше народних вірувань, пісень, казок, звичаїв, традицій… Вони перші приносять нам навесні вістку про зародження ще одного витка життя.

В КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» 1 квітня 2019 року пройшов ряд заходів, присвячений Міжнародному дню птахів:

• флешмоб  «Птахи – наші пернаті друзі» (підготувала і провела класовод Тараненко Н.В.);

• акція «Птахів зустрічаємо – подвір`я прибираємо» (усі вихованці та педагоги школи);

• перегляд науково-популярного фільму «Збережемо пташину домівку» (педагог-організатор Остапчук Н.В.);

• виставка малюнків «Птахи – вісники весни».

Ми вітаємо всіх любителів птахів і професійних орнітологів з Міжнародним днем птахів!