October 15, 2019

Навчання-тренінг з пожежної безпеки

March 27, 2019

Пожежа - це лихо, під час якого вогонь виходить з-під контролю.Часто пожежі виникають з вини школярів. Велику небезпеку становлять вогнища, що розпалюють діти поблизу будівель та будівельних майданчиків. Захопившись грою, діти забувають загасити вогнище, і тоді вітер роздмухує іскри на великі відстані. Всім потрібно пам'ятати, що в місті не дозволено розпалювати вогнища або спалювати сміття.Інколи діти граються на горищах або в підвалах житлових будинків. Не задумуючись над наслідками, розводять вогнища, запалюють свічки, користуються сірниками, що може стати причиною пожежі.Вкрай небезпечні ігри з легкозаймистими речовинами такими як бензин, ацетон, лак, іншими горючими матеріалами. Подібне загрожує вибухами, а отже, тяжкими травмами.

Щоб навчити дітей, як діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 14 березня 2019 року  в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» відбулося навчання-тренінг з пожежної безпеки. Вчитель фізичної культури Полторацький А.А. в доступній формі продемонстрував учням та педагогам школи як користуватися вогнегасниками у випадку пожежі. Андрій Андрійович розповів про усі ситуації виникнення пожежі та пояснив способи евакуації з приміщень шкільних будівель.

Під час виховного заходу учні ознайомилися з правилами пожежної безпеки та з причинами виникнення пожежі, навчалися правильно діяти в надзвичайних ситуаціях, набували навичок правильної поведінки і впевненісті в діях під час пожежі, навчалися обережного поводження з вогнем та взаємодопомоги при виникненні небезпечної ситуації.