October 15, 2019

ДЕНЬ ЩАСТЯ

March 27, 2019

Чотири роки тому з'явилося одне з найоригінальніших і водночас незвичних свят – Міжнародний день щастя.Його визначили не випадково – на 20 березня також припадає день весняного рівнодення, коли ніч практично зрівняється зі світлою частиною доби. Автори ідеї хотіли показати: на щастя абсолютно всі мають рівні права, як і на те, аби щодня зустрічати сонце. Запроваджений Міжнародний день щастя резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 28 червня 2012 року.

Ніхто ще не вигадав, як правильно святкувати цей день. Але в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» вирішили, що саме сьогодні повинен відбутися шкільний конкурс «Чарівна україночка». Так і сталося.

20 березня 2019 року в нашій школі пройшов конкурс «Чарівна україночка», в якому взяли участь шість учасниць від кожної групи закладу. Діти старанно готувалися до цього дня. Кожна із учасниць заздалегідь продумовувала свій образ україночки, самопрезентацію, готувала традиційну українську  страву, естрадний номер, підтягувала свою ерудицію та налаштовувалась на перемогу.

І ось цей день настав. Він був дійсно щасливим для наших учасниць, тому, що кожну з них підтримували друзі, батьки та педагоги.

В конкурсі взяли участь: Наботова Вероніка, Химишинець Лілія, Змаженко Анастасія, Макаренко Аліна, Мерленко Вікторія, Сировєтнік Каміла. Склад почесного журі: Прокопчук Іван (ГО «Воз`єднання»), Глєбова Ольга – президент школи, вихователі Зепс В.А і Терзієва Н.О.

Свято вдалося. Воно було веселим, радісним,цікавим.Переможницею стала учениця 3-А класу – Химишинець Лілія. Також кожна з конкурсанток отримала диплом та винагороду.

На святі ніхто не був стороннім глядачем. Усі: від наймолодшого до старшого брали участь у конкурсах, вікторинах та розвагах. А натомість кожен отримав подарунок.

Такі заходи формувати особистості з глибоким відчуттям своїх коренів, роду, родини, народу.; розвивають кращі ментальні риси дітей.; виховують та прищеплюють глибоку любов до рідної мови, літератури, історії, поваги до держави, традицій, звичаїв українців.