Як ми святкували день 8 Березня в школі

Міжнародний жіночий день - свято весни. У дні весняного пробудження й оновлення людство вшановує жінку. Неможливо уявити життя на планеті без жінок: чарівних, лагідних, щирих на любов, берегинь родинного вогнища, мудрих наставниць.

Кожен з нас дуже любить свою маму – людину, що дала життя. Мама готова допомогти їй в будь-якій ситуації. Не завжди ми справедливі у своєму відношенні до батьків, не часто згадуємо про те, як вони нам дорогі. Про це ми подумали напередодні Міжнародного жіночого дня і дуже хотіли поздоровити своїх рідних - не тільки мам, бабусь, сестер, але й педагогів та працівників школи.

Напередодні свята 8 Березня в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» відбувся концерт, присвячений Міжнародному дню жінки. Учні нашого закладу з усією старанністю готувалися до цього дня: присвятили свої музичні вітання найдорожчій людині на землі – мамі та декламували вірші про жінок-вчителів. Родзинкою концерту був танок «Сонечко і хмаринки», який підготувала вихователь Кривченко О.В. разом із своїми вихованками. Кожна дитина виготовила власноруч подарунки для своїх мам і вчителів.

На гостину до школи завітали педагоги-ветерани. Радо зустрічали їх у школі теплими привітаннями та чаюванням.

Такі заходи згуртовують нашу шкільну родину: дітей, батьків, педагогів. Вони допомагають налаштувати усі зв`язки, що будують правильні стосунки: любов до батьків і родини, повагу до вчителя, гордість за рідну школу і Батьківщину.