Цінуй життя – зупини СНІД

антеличене швидким розповcюдженням СНІДу людство змушене реанімувати одвічні життєві принципи, замислитися над сенсом життя. Саме це явище перевіряє нас на стійкість, людяність, виваженість та мудрість, на відповідальність щодо власного життя та життя тих, хто поруч, хто прийде після нас. Адже молоді люди часто вважають, що ризик «взагалі» високий, а для нього «особисто» несуттєвий. Перебуваючи в процесі постійного росту і становлення, емоційного піднесення, пошуку, треба пам’ятати, що молодість – це час відкриття нових обріїв, пора іспитів, спроб освоєння нового досвіду і виявлення межі своїх можливостей, і разом з тим – це дуже небезпечний час. Та для того, щоб вберегтись від небезпечних спокус – треба мати все ж таки здоровий глузд і любов до життя та врешті-решт до себе. Як кажуть: «Береженого Бог береже».

Враховуючи вищезазначене, соціальні працівники Всеукраїнської благодійної організації “Конвіктус Україна» на запрошення КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» 28 лютого 2019 року провели лекцію з профілактики ВІЛ-інфекції для учнів 7-10 класів. Волонтери мали на меті підвищити інформованість учнів про СНІД, мотивувати учнівську молодь до збереження здоров`я, в тому числі, безпечної і відповідальної поведінки у суспільних відносинах.