ДИВОВИЖНА СИЛА ДОБРОТИ

March 4, 2019

У наш час наукових злетів, технічного прогресу і високих технологій зла і жорстокості не поменшало, вони на кожному кроці чатують на юні людські душі. Зло — багатолике, воно проявляється як егоїзм, душевна черствість, байдужість, жорстокість — страшні хвороби сучасності. І зароджуються вони тоді, коли дитина робить перші усвідомлені кроки в житті. Жорстокість, садизм підлітків — це вже «квіточки», а коріння — у дитинстві. «Людяність, сердечність, чуйність — цей моральний імунітет проти зла здобувається лише тоді, коли людина в ранньому дитинстві пройшла школу доброти, школу справжніх людських стосунків. Людину можна виховати лише добром»,— писав В. Сухомлинський. Тому треба  вчити  учнів не бути слабкодухими, безпринциповими, байдужими та жорстокими, виганяти зі своїх душ егоїзм, заздрість — корені безвілля, слабкодухості, страху, бездуховності.

В КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» педагоги намагаються  формувати в учнів моральні святині та істини, такі як: доброта, милосердя, чесність, справедливість, відповідальність, прагнення допомогти ближньому у скрутну хвилину, розвивати потребу робити добрі справи, нести людям радість, не чекаючи винагород. Ознайомити учнів із традиціями доброчинності як історичними та духовними надбаннями українського народу, його національною спадщиною.

27 лютого 2019 року в школі відбулася виховна година для молодших школярів «Дивовижна сила доброти», де учні 3-А та 4-А класів (вихователь Савчук О.В.) продемонстрували свої знання про добро та милосердя, про дружбу та товариськість.