СПРАВЖНЄ КОХАННЯ

Говорячи про перше кохання, психологи зазначають, що таке кохання в усі часи огорнене серпанком мрійливості, ідеалізації. Як і ідеальна дружба, воно дароване не всім. Здебільшого, поетичні розповіді про перше кохання у спогадах зрілих літ огорнені світлим смутком. Мабуть тому, що найчастіше це кохання мало свій чудовий початок, яскравий розквіт і, на жаль, кінець. Цілком може статися, що перше кохання стане коханням усього життя. А якщо ні? Якщо воно принесе розчарування? Тоді часто кажуть про нещасливе кохання.

Напередодні Дня святого Валентина в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» психологами громадської організації «Мир Дому Вашому» для учнівської молоді було проведено семінар-тренінг «Справжнє кохання», де обговорювали розуміння стосунків з протилежною статтю, особистісні цінності та самоповагу.

Мета: розкрити сутність понять “дружба”, “захоплення”, “кохання”, охарактеризувати любовно-романтичні цінності; розкрити специфіку любовно-романтичних цінностей підліткового віку; навчитити умінню встановлювати конструктивні міжособистісні контакти у спільній діяльності.

Нещодавні пости
Архів