ГЕРОЇ НІКОЛИ НЕ ВМИРАЮТЬ, ВОНИ ЖИВУТЬ В НАШІЙ ПАМ`ЯТІ

Небесна Сотня»…Юнаки, батьки.
Їх імена мені ніколи не забути…
Україна не раз піднімалася з колін. Побита і в ранах, та нездоланна для ворогів своїх, вона йшла ворогу під кулі, щоб захистити всіх своїх дітей. Терновим шляхом дійшла Україна до сьогоднішніх днів.
Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.
Майдан…Небесна Сотня…Тисячі поранених і майже 100 чоловік було вбито снайперами та бійцями спецпідрозділів міліції. Серед них – науковці, викладачі, студенти, вчителі, художники, архітектори, театральні режисери, громадські активісти. Кров цих людей стала вироком для злочинної диктатури. Ця «Небесна Сотня» своїм життям викупила свободу для мільйонів українців і дає шанс збудувати нову демократичну правову державу.
Враховуючи вищезгадане в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» 20 лютого 2019 року пройшла година-спілкування «Герої ніколи не вмирають, вони живуть в нашій пам`яті”, в якій взяли участь усі вихованці нашого закладу. Діти подивились документальний фільм «Небесна сотня». В кінці заходу кожен учень мав змогу висловити свої власні думки про події на Майдані, героїзм молодих патріотів, велику жертовність в ім`я Батьківщини.