НЕ ЗГАСНЕ В СЕРЦІ МАТЕРИНСЬКА МОВА

February 22, 2019

Нетлінним скарбом називають національну мову і літературу – скарбом, що передається від покоління до покоління, що об`єднує  минуле і прийдешнє. Мова – живий організм, вона розвивається за своїми законами, тому треба берегти цей нетлінний скарб. Мова – крона й корінь нашого народу, тому зміцнюй коріння і плекай її щоденно. Розвивай свій інтелект через силу слова, адже по тому, як ти розмовляєш, люди оцінюють твій розум, культуру, виховання. Прикипи душею до української мови, полюби всім серцем, кохайся у ній, розмовляй нею вишукано, так, щоб кожному хотілося її знати.

З метою формування знань учнів про шлях становлення рідної мови, прищеплення і розвитку почуття патріотизму, національної гідності за мову, виховання любові до неї і прагнення досконало нею володіти 21 лютого 2019 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» відбулося мовне свято «Україно, мово материнська», яке підготували учні 6 і 5 класів (вихователь Зепс В.А.).

Глядачі насолоджувались чистим і мелодійним звучанням кожного слова, яке звучало у віршах і піснях, підтримували виконавців оплесками та брали участь у мовних конкурсах. Жодна дитяча душа не залишилась осторонь та відкрила для себе неповторну красу і мудрість душі нашого народу, веселий характер українця, його жартівливу вдачу. Кожен відчув себе маленькою частинкою великої країни, ім`я якій – Україна, твоя Батьківщина, земля твоя, твій народ, які завжди будуть з тобою.