НЕПОВТОРНА КРИЛАТІСТЬ ЛЮДИНИ

February 22, 2019

             

Духовне багатство – найбільший скарб у житті

Л.Костенко

12 лютого 2019 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» відбувся відкритий урок з української літератури "Ліна Костенко. «Чайка на крижині», «Крила». Розгорнута притчева метафора про духовність людини, її неповторну «крилатість»" з учнями сьомого класу.

«Ліна Костенко — символ нескореної України, аристократ духу. На долю поетеси випали як гучна слава, так і не менш гучне мовчання. Голос Ліни Костенко вирізнявся з-поміж усіх, і не змінили його ані роки репресій, ні цензурні заборони, ні гіркі розчарування. Вона залишилася сама собою — безкомпромісною, послідовною, мужньою і гострою на слово. «Альтернативою барикад» обрала поетеса слово й писала його в лункій тиші самоти, прагнула, аби колись література сягнула європейського рівня й здобулася на всесвітнє визнання», - прозвучало у словах вчителя Гречухи Г.М. Педагог вміло й з великою майстерністю захопила всю увагу учнівської аудиторії. Вона розкрила глибину змісту творів Ліни Костенко «Крила» та «Чайка на крижині». Самі ж учні віддалися сповна плину і змісту уроку, надихнувшись поезією автора та натхненням педагога.

Мета: поглибити знання школярів про життя і творчість Л.Костенко, допомогти усвідомити ідейно-художню значимість, неповторність її поезії, розкрити духовне наповнення людини – її крилатість; розвивати вміння виразно читати поетичні твори, грамотно висловлювати свої думки, робити висновки, прищеплювати любов до мистецтва слова, прагнення духовно збагачуватись.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Нещодавні пости

September 1, 2020

Please reload

Архів
Please reload

© 2017 КЗ КОР "Боярська СЗОШ І-ІІ ступенів"

Телефон: 

(04598) 3-55-97 

Пошта:

binternat@ukr.net

Наша адреса: вул. Перша Піщана, 1 

Києво-Святошинський р-н. м. Боярка

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now