КРИЛАТІ ВЧИТЕЛІ

«Посередній учитель розповідає. Хороший вчитель пояснює. Чудовий вчитель показує. Геніальний вчитель надихає» - Уільям Уорд. Саме такими натхненними і надихаючими рядками розпочався семінар-тренінг для педагогів закладу «Крилаті вчителі» в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» 13 лютого 2019 року. До семінару люб`язно долучилися незалежні психологи громадської організації «Мир Дому Вашому».

Мета тренінгу:

• розширити уявлення педагогів про використання на уроках творчих завдань;

• розвивати готовність до взаємодії;

• розвивати гнучкість у словотворенн, креативність, мислення учасників.

Завдання тренінгу:

• засвоїти поняття "креативність" за рахунок розширення його змістового поля;

• діагностувати та розвивати здібності учасників,

• з'ясувати відмінності між поняттям "творчість", "обдарованість", "геніальність";

• визначити типові труднощі у складанні програм для дітей.

В ході семінару психологи разом з вчителями виконали та розібрали такі вправи: «Знайомство», «Очікування», «Асоціації», «Чарівна скринька», «Банк ідей», «Очікування».

Педагоги нашої школи також прослухали міні-лекцію "Розвиток креативного мислення або крилаті вчителі". .

Завершився семінар-тренінг цікавою притчею та висновком.