Коник-стрибунець

February 13, 2019

Здається, байка просто бреше,

А справді ясну правду чеше.

Нікого в світі не мине,

Читайте, згадуйте мене

13 лютого 2019 року вчитель початкових класів КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» Тараненко Н.В. провела відкритий урок «Читання байки Л.Глібова «Коник-стрибунець» у 4-А класі. Четвертокласники розширили свої знання про творчість відомого байкаря, вчились аналізувати байки, читати їх в особах. За допомогою таких форм роботи, як  інтерактивна техніка «6 капелюхів» та метод «Ромашка Блума» діти показали наступне: робота в парах, робота в малих групах. Вчитель залучила до навчальної діяльності усіх учнів класу. Слід відмітити високу активність дітей, уміння дотримуватись правил роботи в групах, а також уміння розрізняти літературні жанри. За допомогою прийому «Знайди особливі ознаки» учні аналізували особливості байки та робили порівняльний аналіз байки і вірша.

Завдяки високому професіоналізму педагога та залученню  новітніх інтерактивних  технологій вдалося досягти поставленої мети уроку: розвивати у дітей критичне мислення, читацьку компетентність, увагу, уяву, пам`ять, мислення; вміння синтезувати, аналізувати та застосовувати свої знання, уміння та навички на практиці; виділяти основну думку, корегувати вимову звуків.