В ЗДОРОВОМУ ТІЛІ – ЗДОРОВИЙ ДУХ

February 12, 2019

Шкільний вік – період активного фізичного розвитку. Формуються основні можливості організму, вдосконалюються рухові вміння й навички, закладаються основи здоров’я та гармонійного фізичного розвитку. Учні більше, ніж дорослі, відчувають потребу в русі, і цю потребу слід задовольнити.

Дослідження вчителів-педагогів свідчать, що діти, які мало рухаються і мало бувають на свіжому повітрі, ростуть слабкими. Малорухомість негативно позначається на розумовому розвитку й знижує імунітет. Запобігти цьому може правильно організоване фізичне виховання, що здійснюється в школі.

Тому, в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» педагогічним колективом докладаються усі зусилля для впровадження здорового способу життя серед вихованців закладу. 7 лютого 2019 року на території спортивного майданчика школи розгорнулися справжнісінькі перегони – зимові ігри на санях і лижах під гаслом «В зоровому тілі – здоровий дух». До змагань долучилися всі учні закладу.

Вчитель фізичної культури Полторацький А.А. разом з вихователями влаштували дітворі справжнє свято. Молоді фізкультурники гарно розважилися, а після заходу – ще й отримали солодкі подарунки.

Мета: забезпечити активний відпочинок дітей на свіжому повітрі; формувати свідоме ставлення до того, що здоров'я потрібно берегти; розвивати м'язи; поліпшувати роботу серцево-судинної та дихальної систем; підвищувати працездатність; виховувати кмітливість, дружелюбність.

September 1, 2020