Safer Internet Day

5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Цей день в Україні є одним із ключових для поширення ідей безпечного користування Інтернетом та сучасними цифровими технологіями. З кожним роком до відзначення цього дня в Україні, як і у всьому світі, приєднується все більше організацій. Цього року до Дня безпечного Інтернету долучилися понад 130 країн з усього світу.

Діти у все більш ранньому віці починають користуватися інтернетом. Навіть є такі країни, де діти молодше 15 років частіше користуються інтернетом, ніж дорослі, старші 25 років.

Тому, саме 5 лютого 2019 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» відбулося ряд заходів, присвячених безпеці в Інтернеті:

  • година спілкування для учнів старших класів «Позитивні і негативні наслідки Інтернету»;

  • семінар для батьків вихованців закладу «Дорослим варто намагатися дивитися на деякі питання безпеки очима дітей»;

  • урок-діалог для учнів молодших класів"Безпека дітей в Інтернеті";

  • тренінг для старшокласників «Пропаганда більш безпечного і більш відповідального використання онлайн-технологій і мобільних телефонів перш за все серед дітей і молоді»;

  • виховний захід для середніх класів «Безпечний Інтернет».

Також педагоги нашої школи взяли участь у вебінарах, запропонованих Інститутом модернізації змісту освіти, де обговорювались такі теми:

  • дитина онлайн: від загроз до можливостей;

  • захист дітей в інтернеті від сексуальних ризиків;

  • цифрові інструменти та можливості Google для інформаційної безпеки.

Мета: повторити позитивні і негативні наслідки Інтернету, засвоїти правила безпечної роботи в Інтернеті, розвивати логіку, кмітливість; сприяти обізнаності учнів про небезпеки, які існують в Інтернет; виховувати інформаційну культуру учнів;домогтися засвоєння батьками правил безпечної роботи в Інтернеті;навчитися відрізняти безпечний Інтернет від небезпечного та захищати себе від небезпеки в Інтернеті; дослідити позитивні і негативні наслідки Інтернету; мотивувати їх поширювати цю інформацію у своєму середовищі.

Нещодавні пости
Архів