Задля радісного, щасливого життя

February 4, 2019

Школа - це життєвий простір дитини, де вона не просто готується до життя, а живе. Тому виховна робота планується так, щоб сприяти становленню особистості як творця і проектувальника життя, гармонізації та гуманізації стосунків.

Характерною особливістю позакласної і позашкільної роботи є те, що вона здійснюється на основі добровільності: кожен учень за власним бажанням вибирає для себе той чи інший вид діяльності.

Сьогодні дитина - це особистість, яка прагне до пізнання, до чогось нового і цікавого, їм хочеться пробувати себе в самих різних напрямках і хочеться досягати висот вже зараз. Тому, в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» створені усі умови для всебічного розвитку вихованців закладу. Так, 28 січня 2019 року вихователями Зепс В.А., Кривченко О.В. та Терзієвою Н.О. було влаштовано майстер-клас – спілкування «Творити – віднайти себе» із залученням волонтерів благодійного фонду «Благомай» (психолог, художник, лікар).

В невимушеній обстановці діти мали нагоду насолодитися чаюванням, поспілкуватися на тему: «Моя особиста думка» та гарно розважитися малюванням та ліпленням з пластиліну.

Мета таких виховних заходів - сформувати людину, яка реалізує в житті свою незалежну думку. Усі діти талановиті. Необхідно допомогти їм дізнатися про свої здібності. Дітям цікаво вчитися, коли вони люблять свою школу, люблять свого вчителя. Отож першорядним завданням сучасного педагога повинно стати виявлення тих задатків, які має кожен учень. Віднайти та здобути в кожному школяреві творчі здібності, навчити працювати, допомогти зрозуміти і знайти себе, зробити перші кроки в творчості задля радісного, щасливого життя – завдання кожного педагога.

September 1, 2020