РІЗДВЯНИЙ НАСТРІЙ

January 21, 2019

Свято Різдва чекають з нетерпінням і дорослі, і малі. Воно приносить чимало радощів, веселощів та солодощів. Свято тішить своїм затишком, спокоєм та надіями на краще майбутнє.

З дитинства усі діти обожнюють Новорічно-Різдвяні свята – особливий затишний період, коли можна мріяти та вірити в чудеса, а навколо панує казкова атмосфера. Якщо настання Нового Року завжди є цікавим та зрозумілим, то історія Різдва для дітей часто буває досить заплутаною. Тому дуже важливо правильно розповісти дітворі, що ж ми святкуємо у цей день, та яка таємнича подія відбулася першого Різдва.

15 січня 2019 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» діти мали нагоду  подивитися виставу «Різдвяний настрій», запропоновану волонтерами благодійного фонду «Мир дому вашому».

Сьогодні наші діти сповна насолодилися талановитою грою молодих артистів, які в доступній формі донесли юному глядачеві головну суть святкування Різдва. Вихованці нашого закладу були вдячними глядачами, а натомість – отримали солодкі подарунки.

Метою такого заходу  було дати школярам уявлення про події, пов’язані з народженням Ісуса Христа; пояснити причину радості, яку приносить нам Різдво; ознайомити учнів з історією Різдва; спонукати вихованців ділитися цією Доброю Новиною з друзями, близькими людьми.

September 1, 2020