СВЯТИЙ ОТЧЕ МИКОЛАЮ, НАШУ ХАТУ НЕ МИНАЙ

Багато років поспіль до дня святого Миколая в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» проходять традиційні майстер-класи з виготовлення новорічних прикрас « Святий отче Миколаю, нашу хату не минай».На майстер-класах побували усі вихованці нашого закладу.

До уваги школярів були запропоновані наступні заняття: «Витинанка, витинаночка» - майстер-клас з виготовлення сніжинок (гурток «Робимо своїми руками», керівник – Остапчук Н.В.); «Різдв`яний віночок» - майстер-клас з виготовлення новорічних віночків (запропоновано благодійною організацією ЖК «Софія»); «Сніговики» - майстер-клас з виготовлення новорічного сувеніру (класовод Тараненко Н.В.); «Намалюю я сніжок» - розмальовки на новорічну тематику (у заході брали участь учні із числа дітей з особливими освітніми потребами) та створення малюнків різдвяного циклу «Зимові фантазії» (керівник художньої студії Чичирко М.І.). Родзинкою зимового вернісажу стали роботи учнів 5-Б класу «Санта – святий дід», які вони виготовили разом із своїм вихователем Микитюк Т.Л.

Чарівний блиск в дитячих очах, такий особливий, такий казковий та різдвяний ми побачили під час проведення майстер-класів.Так цікаво було спостерігати за щирими, непідробними емоціями, що панували на усіх заходах, запропонованих нашим дітям.

Мета: створити святкову радісну атмосферу в дитячому колективі; формувати та розвивати естетичні навички, творчі здібності дітей; виховувати доброзичливе ставлення один до одного; вчити шанувати традиції святкування Нового року.