ЗДРАСТУЙ, ЗИМОНЬКО, ЗИМА!

Цьогорічна зима потрудилась на славу: вкрила снігом дороги і поля, прикрасила ліси і парки, змахнула чарівною паличкою і заграв, заіскрився сніг на радість всій дітворі.14 грудня 2018 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів», вихователем ІІ групи Зепс В.А була проведена виховна година «Здрастуй, зимонько, зима», спрямована на ознайомлення дітей з природою та ознаками зими.

Надихнувшись прогулянкою на свіжому повітрі, діти разом з Валентиною Антонівною виліпили чудового сніговика. А учениця 4-А класу Белик Марія створила справжню копію Кривенької Качечки.

Метою заходу було ознайомити дітей із зимовою красою в довкіллі, відчувати образність художнього слова, вчити учнів бачити красу природи, дотримуватись правил безпеки взимку , розвивати творчу уяву, позитивно – емоційне ставлення до пізнання навколишнього світу.