МИ – ЛІДЕРИ, ЗА НАМИ – МАЙБУТНЄ !

На сьогоднішній день одним із актуальних питань освіти є створення умов для самореалізації учнівської молоді, залучення її до участі в прийнятті важливих рішень. Виховати особистість, яка зможе активно діяти у всіх сферах життя своєї держави, свого колективу, сформувати у неї навички самоврядування, виробити соціальну активність, відповідальність у процесі практичної громадської діяльності – завдання сучасної школи. І саме школа покликана сприяти розвиткові демократичної культури особистості, формуванню необхідних компетентностей, правових і соціально - економічних знань. І в цьому, звичайно, робота шкільного учнівського врядування - нелегка і водночас цікава справа, яка дає змогу юним громадянам України відчути себе справжніми господарями і, разом з тим, зрозуміти, наскільки це важливо - вміти організувати роботу, брати на себе відповідальність, приймати рішення.

13 грудня 2018 року в КЗ КОР “Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» відбулося засідання активу учнівського самоврядування школи. На засіданні обговорювалося декілька важливих питань: підведення підсумків роботи учнівських комісій за перше півріччя навчального року, оцінка успішності у першому семестрі, підготовка шкільної громади до новорічних свят та пропозиції щодо покращення роботи учкому на друге півріччя.

Молоді лідери активно провели учнівську нараду. Перед членами шкільного самоврядування виступив президент школи, учень 8-А класу Козятник Олександр з пропозиціями щодо покращення роботи учнівського самоврядування. Також вислухали голову навчальної комісії, ученицю 6-А класу Кодинець Аріну та лідера комісії дисципліни і порядку, учня 10-А класу Вовка В`ячеслава.

Ця зустріч лідерів шкільного колективу сприятиме розвитку учнівського самоврядування як активної форми громадянського виховання, формуванню позитивного іміджу лідерів учнівського самоврядування, стимулюванню їх діяльності.