October 15, 2019

НА ВАРТІ  ВІТЧИЗНИ

December 14, 2018

Достойна росте в нас зміна

Гідна слави своїх батьків

Чудові вкраїнські хлопці,

Нащадки славних віків

День Збройних сил України - 6 грудня, святкується в нашій державі з 1991 року. Особливого значення набуває ця дата зараз, коли кращі сини українського народу зі зброєю в руках боронять нашу свободу і право на незалежність на східних кордонах держави.

То ж спеціально до цього свята, 6 грудня 2018 року, в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» провели спортивні змагання патріотів «На варті Вітчизни», де учні нашого закладу продемонстрували свій характер, ерудицію, та найкращі фізичні якості.

Цього дня наші відважні хлопці взяли участь у шкільних змаганнях з «бойового самбо» (тренер, майстер спорту Євтухов Ярослав Олексійович), молодші школярі взяли участь у різноманітних естафетах(вчитель фізичної культури Полторацький Андрій Андрійович).

Мета: сприяти патріотичному вихованню учнів; пробуджувати національну самосвідомість; розвивати розумові і фізичні здібності, кмітливість і спритність; виховувати моральні, естетичні якості, почуття патріотизму; сприяти створенню міцного шкільного колективу.