ТИ ОСОБЛИВИЙ!

Ми шукаємо таланти.

Ніби справжні ювеліри

Шліфуємо діаманти.

Ваш талант, наче сонце горить,

Ваш талант в небі зіркою сяє.

Ваш талант – це хвилююча мить,

Наче квітка цвіте, пелюстки розкриває

Ти особливий ! Під такою промовистою назвою 28 листопада 2018 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» відбувся відбірковий тур фестивалю-конкурсу «Ти особливий».

Цього дня актовий зал школи був переповнений глядачами: учнями, педагогами, батьками, друзями учасників, які вболівали за юні таланти. На розсуд суворого журі були представлені музичні номери, декламація віршів та петриківський розпис.

Отож, у фінал конкурсу «Ти особливий», який відбудеться 19 січня 2019 року в концертному залі університету КРОК(м.Київ), було відібрано найкращих з найкращих: Приходько Михайло, Брикіна Анастасія, Мерленко Вікторія, Мерленко Ангеліна, Стоколяс Карина, Сировєтнік Каміла, Панченкова Ліана.

Бажаємо нашим вихованцям успіхів!