ДОБРО ЛІКУЄ ДУШУ АБО ДИВІТЬСЯ НА НАС ЯК НА РІВНИХ

December 4, 2018

Щорічно 3 грудня в усьому світі відзначають Міжнародний день інвалідів. Ініціатором проведення цього символічного дня стала Організація Об'єднаних Націй.

Люди з обмеженими можливостями з певних причин не можуть повноцінно забезпечувати себе, виконувати звичайні повсякденні справи. Проведення Міжнародного дня інвалідів направлено на звернення уваги до проблем людей з обмеженими можливостями, захист їхньої гідності, прав і благополуччя.
           Відзначення цього дня – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми, які потребують захисту та підтримки у цей непростий час.

До Міжнародного дня інвалідів в КЗ КОР “Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» 3 грудня 2018 року було проведено ряд виховних заходів ( в нашій школі теж навчаються діти-інваліди): старшокласники влаштували акцію «Добро лікує душу», а з учнями молодших класів були проведені ігри на свіжому повітрі  «Дивіться на нас як на рівних».

Такі заходи  виховують у кожному золоті правила моралі. Це надає можливість кожному відчути свою важливість у цьому світі. Це приносить позитив як тим, хто допомагає, так і тим, хто цю допомогу отримує.

September 1, 2020