Я - ОСОБИСТІСТЬ

Позакласна виховна діяльність спрямована на виховання гармонійної особистості та заснована на законах творчості, які передбачають залучення дітей до реальної співтворчості, інтелектуального діалогу, гармонізації спілкування, успіху, можливості почуватися вільно.

Позакласна діяльність сприяє розвитку незалежного мислення, розробці прийомів співтворчості та інтелектуальної напруги, передбачає експериментування дітей, ігри, гнучке й гармонійне поєднання індивідуальної, групової та колективної діяльності, самостійної та педагогічно скерованої.

14 листопада 2018 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» відбувся семінар для старшокласників « Я – особистість» за участю педагога-організатора школи Остапчук Наталії, дитячого психолога Шур Олени (громадська організація «Мир дому вашому»), студентів коледжу соціальних програм (США, штат Каліфорнія) та учнів 5-10 класів.

Учасники семінару обговорювали такі теми : «Моє внутрішнє і зовнішнє «Я»», «Мій портрет в променях сонця», «Автопортрет», «Самопізнання, самооцінка і самовдосконалення», - які входили до складової модуля «Уроки самостійності. Крім цього, учням було запропоновано попрацювати в групах і дати свою оцінку роботі семінару.

Молодь мала нагоду поспілкуватися як українською, так і англійською мовами.

Метою заходу було формування у вихованців закладу здібності та бажання усвідомлювати себе як особистість; утвердження їх особистісного розвивального самовиміру; розвиток умінь і навичок самопізнання, самоаналізу і самовдосконалення як особистості; становлення своєї позитивної особистісної сутності.