Ігри щасливих

Міжнародний день незрячих щороку відзначається 13 листопада у багатьох країнах світу з метою привернення уваги суспільства до таких людей, поширення інформації щодо людей з проблемами зору та їхніх прав.

13 листопада 2018 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» відбулися веселі старти «Ігри щасливих» на підтримку незрячих дітей. Діти, які не з чуток знають про людей з обмеженими можливостями, а деякі з них – діти-інваліди, вирішили провести цей день весело і з користю. Учні молодших класів взяли участь в усіх естафетах і конкурсах. Вчитель фізичної культури Полторацький А.А. запропонував молодим фізкультурникам вправи на зміцнення м`язів спини і живота, на покращення координації і постави.

Мета заходу: розвивати фізичні вміння та навички, зміцнювати здоров`я учнів; виховувати почуття колективізму, взаємодопомоги, прагнення до занять фізкультурою.