Студенти коледжу побували в гостях у школі

October 31, 2018

24 жовтня 2018 року до КЗ КОР “Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» завітали студенти ВП НБУіП України «Боярський коледж екології і природничих ресурсів» з навчально-виховним заходом «Архітектура будови персонального комп`ютера».

Студенти четвертого курсу групи КН-15 разом із своїм куратором Семенютою І.Л. підготували цікаву програму та розповіли про внутрішні пристрої ПК. Вони в ігровій формі задавали питання учням та отримували цікаві відповіді. Як виявилося, діти молодших класів мають значний багаж знань про архітектуру системного блоку.

За активні відповіді та дискусії учні отримували подарунки.   Адміністрація школи та педагогічний колектив щиро вдячні таким ініціативним студентам та їхнім керівникам за чудовий захід для наших вихованців. Дітям усе сподобалося. Надіємось на подальшу співпрацю.

September 1, 2020