Діти КЗ КОР Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів побували на Співочому п

19 жовтня 2018 року учні КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів побували на Співочому полі у місті Києві та насолодилися неймовірною красою традиційної осінньої виставки квітів.

Цього разу квіти можна не лише побачити, а й почути – від кожної композиції лунає музика. Дизайнери перетворили хризантеми на яскраві ноти. Співоче поле презентує свої композиції, приємно здивувавши дуже цікавими і навіть несподіваними квітковими шедеврами. На виставці висаджено понад 40 мільйонів хризантем традиційних кольорів осені: жовтих, червоних, помаранчевих, теракотових і білих. Крім цього, Співоче поле перетворилося на справжній концертний зал. Тут є 10 локацій, кожну з яких присвячено певному музичному жанру. Відчувається величезний потенціал. Дуже красиві композиції. Вони чудові!

І естетичне, і духовне задоволення гарантоване всім, хто відвідає цю виставку. Адже краще один раз побачити, ніж сім разів почути.