Виставка-конкурс "Осінній вернісаж"

Осінь - щедра на яскраві барви та подарунки, дарує натхнення і творчий настрій. Саме ця пора року є традиційною для проведення в нашій школі творчих виставок та конкурсів.

З метою відродження національних традицій у виготовленні художніх робіт, як частки матеріальної та духовної культури народу; виховання естетичного смаку та розвитку художньо-творчих здібностей дітей та підлітків,в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» 23 жовтня 2018 року було проведено щорічну осінню виставку- конкурс «Осінній вернісаж». У виставці-конкурсі прийняли участь всі класні колективи та учні школи. На розсуд учнів та педагогів були представлені роботи у певних номінаціях:«Осінній кошик», «Осіння палітра», «Композиція з природного матеріалу», «Оригінальний рецепт», «Квіткова фантазія», «Диво природи», «Овоч-гігант», «Золоті дари осені».

Варто відмітити високий рівень представлених робіт. У руках наших учнів природний матеріал перетворився на фантастичні незвичайні вироби. Ця робота була не лише захоплююча, але й пізнавальна. Природа дає можливість учням розвивати власні творчі здібності, доторкнувшись до природи. Діти відчули силу природної енергетики та її красу. Як результат - безмежні фантазії учнів стали захоплюючі, цікаві, яскраві та неповторні .

Ми любимо осінь за яскраві барви природи та довгоочікувані зустрічі з друзями, за лісові галявини, повні грибів, стиглі плоди у садах та трохи сумний дощ за вікном. Золотокоса осінь приносить нам чимало сюрпризів. Ми віримо в те, що наша виставка-конкурс «Осінній вернісаж» зігріла всіх теплими промінцями дитячих сердець.