Бути здоровим – здорово

October 24, 2018

Напередодні канікул, 23 жовтня 2018 року, в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ Ступенів» відбулися осінні спортивні ігри на свіжому повітрі «Бути здоровим – здорово».

Метою заходу було забезпечити повноцінний відпочинок учнів на свіжому повітрі в умовах освітнього закладу.

Завдання складалося з таких пунктів:

- зберігати і зміцнювати здоров'я учнів у період навчально-освітнього процесу;

- вчити дітей організовувати своє дозвілля цікаво, з користю;

- створити умови для всебічного розвитку дітей, реалізації їх творчого потенціалу;

- сприяти розвитку спостережливості, поповнювати і уточнювати знання дітей про навколишній світ;

- розвивати колективізм, вміння працювати в команді, діяти за загальними правилами;

- формувати навички безпечної поведінки на території і за межами школи.

Наші змагання довели, що всі діти дружать з фізичною культурою. Усі учасники  доклали чимало зусиль для командної перемоги.
          Спортивне свято – це свято здоров’я. Ми вважаємо, що кожен, хто був учасником або вболівальником, отримав заряд бадьорості й зміцнив своє здоров’я. Результати змагань свідчать про те, що всі діти дружать з фізичною культурою та спортом. Тому ми бажаємо всім здоров’я та добра!

September 1, 2020