В Європейський день боротьби з торгівлею людьми в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-

Сьогодні європейська спільнота відзначає Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який був започаткований Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, – особливо жінками та дітьми, – небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.

18 жовтня 2018 року, з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» відбулися просвітницькі заходи. Зокрема, для учнів 8-А класу проведено інформаційну годину «Торгівля людьми ближче, ніж може здаватися». З учнями 10-А класу, які невдовзі стануть випускниками, проведено інформаційні акції «Торгівля людьми – не вигадка» та «Якщо ви збираєтесь за кордон». Під час інформаційно-просвітницьких заходів з учнями обговорили проблему торгівлі людьми та ознайомили їх із правилами особистої безпеки. Діти отримали інформацію про Національну «гарячу» лінію з питань протидії торгівлі людьми. Крім цього, відбулася зустріч із представниками шкільної соціально-психологічної служби. Заплановано проведення для учителів і батьків інформаційно-просвітницькі заходи щодо профілактики потрапляння у ситуації торгівлі людьми. Методичний і роздатковий матеріал надано Міжнародною громадською організацією Soroptimist міста Києва. Заходи провели педагог-організатор Остапчук Н.В., класний керівник 8-А класу Шевчук В.А., класний керівник 10-А класу Татаренко О.В., вихователі Васьковський О.О та Терзієва Н.О. Дякуємо заступнику директора з навчально-виховної роботи Нич В.В. за активну участь і організаційну допомогу.

Мета заходів: донести до вихованців закладу, що проблема торгівлі людьми актуальна для України, особливо в цей нелегкий для держави час. Це стосується не лише жертв сучасного рабства, але і кожного громадянина, який може потрапити в тенета кримінальних осіб чи організацій. Це також питання підтримки й реабілітації жертв торгівлі людьми та ефективної співпраці всіх державних та неурядових організацій з метою подолання цього негативного явища.

Пам’ятайте: стати жертвою торгівлі людьми може кожен, незалежно від статі, віку, рівня освіти чи кваліфікації!

Тому лише об’єднавши зусилля, ми зможемо подолати проблему торгівлі людьми у суспільстві!