October 15, 2019

Учнівське самоврядування діє

October 18, 2018

Наш час потребує лідерів нової формації: людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно. Проблема виховання молодих лідерів – це проблема підготовки людини майбутнього, людини, яка відповідає вимогам нового ХХІ століття.

Ось чому необхідні пошук і підтримка учнівської молоді, чиї особистісні переконання спрямовані на активну участь у громадському житті, молоді, яка має організаторські здібності, усвідомлює себе потенційним лідером, має бажання використовувати свою енергію та здібності заради інших. Цілком очевидно, що навички управління суспільством стануть надбанням людини тоді, коли участь в учнівському самоврядуванні сприятиме набуттю вихованцем необхідних знань, умінь і досвіду соціальної дії.

16 жовтня2018 року  відбулися загальношкільні учнівські збори в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів», на яких було розглянуто проблемні питання та завдання на 2018-2019 навчальний рік, затверджено склад учнівського комітету школи, прийнято програму новообраного президента нашого закладу – Козятника Олександра, учня 8-А класу

До складу нового учнівського  комітету школи  увійшли  учні: Волошин Даніїл (8-Акл.), Ковальчук Богдан (5-Акл.), Кодинець Арина (6-Акл.), Брикіна Анастасія (7-Акл.), Дьячун Єлизавета (5-Акл.), Дьячун Анна (5-Акл.), Гаврилюк Артем (7-Акл.), Вовк В`ячеслав (10-Акл.), Глєбова Ольга (10-Акл.), Стоколяс Карина (10-Акл.), Онищенко Микола (8-Акл.), Піддубний Олександр (10-Бкл.), Сировєтнік Каміла (10-Акл.), Тарасенко Андрій (10-Бкл.), Змаженко Анастасія (5-Акл.), Моргалюк Надія (6-Акл.), Давиденко Марія (6-Акл.), Мерленко Вікторія (7-Акл.), Мерленко Ангеліна (5-Акл.), Гайворонський Ростислав (8-Акл.), Фіалко Антоніна (8-Акл.).

Дитяче самоврядування в нашому закладі існує багато років. Нашим активістам є де працювати, для них створено всі умови для самореалізації та втілення самих найновітніших та неочікуваних планів. Це добровільна організація учнів, яка забезпечує право і надає можливість в межах Статуту здійснювати регулювання і управління справами, які належать до їхньої компетенції та в інтересах учнів навчального закладу. Учнівське самоврядування здійснює свою діяльність у співпраці з адміністрацію та колективом вчителів, а також з батьківським комітетом.

Слід зауважити, що метою роботи дитячого самоврядування є згуртування учнівської молоді на корисні, добрі справи, виховання  в них кращих рис громадянина України.