October 15, 2019

Нащадки козацького роду – захисники України

October 16, 2018

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу серед учнівської молоді  вихованці КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів»  не забуваючи добрі традиції наших предків-козаків, влаштували у школі захід ,присвячений  Дню захисника України.

Назва цього популярного в народі свята говорить сама за себе. Захист своєї вітчизни від зазіхань з боку тих, хто час від часу намагається загрожувати засадам нашої країни – свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, величезної самопожертви і колосальної самовіддачі.

Почесним гостем на шкільному заході був випускник нашого закладу, а нині ліцеїст Київського військового ліцею імені Івана Богуна – Гусак Микола, який щойно прийняв присягу ліцеїста.

Цього дня наші відважні козаки взяли участь у шкільних змаганнях з «бойового самбо» (тренер, майстер спорту Євтухов Ярослав Олексійович), позмагалися на свіжому повітрі з перетягування канату та провели фотосесію «Козацькому роду нема переводу».

Школа пишається нашими нинішніми  козаками і нашими випускниками – справжніми патріотами України!