ШКОЛА І РОДИНА - НАША УКРАЇНА

September 4, 2018

День знань - це особливе свято!  Воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві.  Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

По-родинному пройшло свято Першого дзвоника в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів», який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року.

До початку свята на шкільному подвір`ї зібралися учні, їх батьки, рідні і друзі, педагогічний колектив школи, гості. Відкрила святкове дійство директор школи  МаріоглоЗінаїда Іванівна, яка у своєму зверненні до школярів наголосила, що старт нового навчального року відкриває перед дітьми нові можливості і вони повинні сповна використати їх, щоб здобути нові уміння, знання і навички, щоб далі йти до високої мети - бути  патріотами і громадянами своєї країни.

Цього дня відбувся флешмоб «Ukraine - my friends plus family», в якому з радістю узяли участь усі члени шкільної родини.

Щасливого навчального року!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Нещодавні пости

September 1, 2020

Please reload

Архів
Please reload

© 2017 КЗ КОР "Боярська СЗОШ І-ІІ ступенів"

Телефон: 

(04598) 3-55-97 

Пошта:

binternat@ukr.net

Наша адреса: вул. Перша Піщана, 1 

Києво-Святошинський р-н. м. Боярка

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now