ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

May 29, 2018

Усім добре відомо, що сьогодні, дитина дуже рано стає самостійною, опиняється сам на сам з різними проблемами, в тому числі й з проблемами безпеки на дорозі.

В КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтенат І-ІІ ступенів» з 21 по 25 травня 2018 року пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху.

Тож головні завдання «Тижня безпеки дорожнього руху» :

навчити дітей орієнтуватися у правилах дорожнього руху, керуватися ними, розуміти, до яких трагічних наслідків може призвести їх порушення;

відпрацьовувати правила поведінки у надзвичайних дорожньо-транспортних ситуаціях.

Вся робота  упродовж Тижня проводилась у відповідності до затвердженого плану.  Заходами були охоплені всі учні школи. Педагоги закладу реалізували різні форми роботи та теми заходів з основ безпеки руху дітей для різних вікових груп. Зі школярами  були проведені заняття,  бесіди, різні види ігрової діяльності (дидактичні, сюжетно-рольові, рухливі, спортивні), піші переходи, сюжетні ігри. Також для молодших учнів було запропоновано мультфільм «Наш друг – безпечний рух». Старшокласники переглянули відеоролик «Чи варто ризикувати?».

Метою проведення Тижня безпеки  дорожнього руху є: удосконалення знань та вмінь дітей з правил дорожнього руху; використання отриманих знань в практичній діяльності.