November 24, 2019

СІМЕЙНЕ СВЯТО

May 29, 2018

Останній дзвоник – це чудова традиція, тепле родинне свято, яке не можна замінити. Востаннє лунає дзвоник для наших випускників, який кличе їх у подальший широкий життєвий шлях, сповнених надій. Скільки різних свят пройде в шкільних родинах за час навчання учнів? Деякі з них промайнуть без уваги, з інших у пам’яті залишаються окремі фрагменти, і лише свято «Останній дзвоник» залишається в пам’яті випускників та їх батьків назавжди.

25 травня 2018 в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» відбулося Свято останнього дзвоника.

Сумне і одночасно радісне свято зустіли батьки і діти разом. Батьки мимоволі згадували свої щасливі та безтурботні роки, хвилини радощів і перше кохання, а діти раділи закінченню такого, як вони думають у свої молоді роки, «важкого періоду навчання». Діти швидко підросли і уже настав час їм іти в самостійне життя.

Випускників вітали батьки, вчителі і колектив школи з таким чудовим святом і бажали їм сонячних і безхмарних днів самостійного життя.

Усім учням і батькам хочеться побажати Божого благословіння, міцного здоров’я, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів. Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків та допоможуть досягти омріяних вершин!

Нехай же вас Господь благословляє

У світлу путь на добрії діла.

На вірну стежку завжди наставляє,

Щоб доля в вас щасливою була.