ПЛЕКАЄМО ЗДОРОВУ НАЦІЮ

May 29, 2018

Виховання підростаючого покоління фізично здоровим – важливе завдання сім`ї та школи. Зміст фізичного виховання школярів визначається навчальною програмою та заняттями в секціях та гуртках.

В КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» приділяють велику увагу розвитку фізичної культури та спорту .

Звичайно, в нашому закладі є чимало різноманітних гуртків, але спортивна секція «Самбо» займає пріоритетне місце серед вихованців інтернату.Тренування проходять два рази на тиждень. Тренер Євтухов Ярослав Олексійович передає нашим дітям усі свої вміння та знання, які знадобляться їм обов`язково. Так випускники 2018 – Гусак  Микола, Авраменко Олександр та Авраменко Роман займаючись в секції «Самбо» досягли високих результатів. Вони стали чемпіонами району з бойового самбо (Гусак Микола, Авраменко Роман),  чемпіонами спортивного клубу «Прайд», призерами області по джиу-джитсу(брати Авраменки ).

Чверть століття з душевним теплом та батьківською турботою виховує молоде покоління вчитель фізичної культури Полторацький Андрій Андрійович. Цей педагог виростив таких відомих спортсменів, як Віталій Качановський – чемпіон Європи та Світу з боксу, Войтенко Віктор – заслужений майстер спорту та заслужений тренер України.

Нині наші хлопці вже підросли і випускаються в доросле життя. Ось-ось останній дзвоник дасть початок новим дорогам. Але стежку до школи, до своїх наставників, ми впевнені, вони не забудуть ніколи.