ВИШИВАНКА, ВИШИВАНОЧКА

Україна Шевченкова квітне,

бо вишивана в неї душа

Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

На передодні Дня вишиванки, 16 травня 2018 року, в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» відбувся шкільний захід «Вишиванка, вишиваночка». Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.

В акції взяли участь не лише учні, а й усі вчителі та персонал школи. Протягом дня було проведено багато виховних заходів з даної тематики, а на подвір`ї школи відбулася фотосесія.

Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці школи відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

Нещодавні пости
Архів