November 24, 2019

Я, ти, він, вона – разом дружна ми сім`я

May 17, 2018

Якщо зміцніє хоч одна родина-

Міцніша стане наша Україна

Виховання – це насамперед пошук і вирощування всіх паростків гарного, що є в дитині.

Усе найкраще, що є на землі, починається з сім`ї. Без неї, як без природи, людство обійтися не може. Мамина ласка, бабусина доброта, дідусева мудрість, тепло хатнього затишку у колі рідних на все життя залишають глибокий слід у душі та серці кожної дитини. Українська сім`я є першою школою національного виховання, світлицею моральних чеснот, формування пошани до рідної мови, народних звичаїв.

В КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» започатковано фестиваль «Я, ти, він, вона – разом дружна ми сім`я”, який було приурочено до Міжнародного дня сім`ї.

У фестивалі взяли участь: уся шкільна родина, батьки учнів закладу, дружний 7-А клас із 215-ї Київської школи та волонтери благодійної організації «Євангеліє для України» (проект «Усмішки»).

Щасливою хвилею радості захопило шкільне свято усіх присутніх на фестивалі. Крізь панувала атмосфера дружби і любові – діти разом із гостями малювали на паркані, грали в різні ігри, співали й танцювали. Усе це дійство розгорнулося на шкільному подвір`ї та взяло у полон кожного.

Родзинкою усього, що відбувалося на святі, стало створення логотипу фестивалю «Я, ти, він, вона – разом дружна ми сім`я». Це неймовірно красивий малюнок на паркані, що діти створили власноруч.

Добру традицію започатковано. Тепер тільки залишається підтримувати її.

З гарним початком, шкільна родино!