October 15, 2019

ЩОБ ПАМ`ЯТАТИ

May 17, 2018

Як тільки вберуться у чарівні білі квіти сади навесні, в бузкових кущах заллються піснями солов’ї , а вся земля випромінює радість , нестримну жагу до життя, в такі дні ми відзначаємо великі свята - День пам’яті і примирення та річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Проголошення 8 травня Днем пам’яті має на меті гідне вшанування подвигу українського народу, його внесок в перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні.

Символом Дня пам’яті є червоний мак . Це міжнародний символ пам’яті жертв усіх військових та цивільних збройних конфліктів , алюзія кривавого сліду від кулі , що передає страждання та смерть. Символ маку присутній в українському фольклорі - за легендою маки зацвітають там , де пролилася кров.

8 травня 2018 року в КЗ КОР “Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» відбулася низка виховних заходів до Дня пам`яті і примирення: виховні години по класах «Щоб пам`ятати», конкурс поробок «Маки пам`яті», круглий стіл «День пам`яті і примирення», флешмоб «Квітка пам`яті».

Учні 5-А класу разом із класним керівником Метіль М.М. власноруч виготовили маки та влаштували на шкільній патріотичній клумбі флешмоб «Квітка пам`яті».

Мета виховних заходів:  виховувати мужність в наших дітях, почуття патріотизму,  любов до Батьківщини, до історії свого народу, пошану до ветеранів Другої світової війни; ознайомити учнів з подіями Другої світової війни в Україні та на території   нашого краю; показати героїзм народу в боротьбі з ворогом; виховувати почуття патріотизму, любові до своєї землі.