НАШЕ МІСТО ПРОФЕСІЙ

May 17, 2018

Щоб виявити приховані таланти дитини, немає необхідності звертатися до психолога чи проходити численні тестування. Найчастіше дитина сама починає займатися тим, що вона любить, без умовлянь.

Стрімкий розвиток інформаційних технологій змінює наше життя вже сьогодні, проникаючи в усі сфери людської діяльності. Наслідком таких змін є нестача компетентних спеціалістів у прогресивних напрямках  ряду традиційних професій.

Нещодавно учні КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» взяли участь у міському святі «Місто професій».

Школярі з великою цікавістю «працювали» лікарями-офтальмологами і стоматологами, вирішували питання благоустрою міста Боярки, захищали спокій відпочиваючих в ролі поліцейських і криміналістів.

Всього на святі професій було заявлено більше двадцяти спеціальностей і діти мали змогу вибрати собі заняття до душі. Всі учасники отримали паспорти і відмічали в них свої досягнення, а в кінці заходу за зароблені бали отримали солодкі подарунки.

Мета таких заходів: розширити і поглибити знання дітей про сучасні професії, що  відносяться до різних типів; удосконалювати вміння класифікувати професії; формувати життєві компетентності; виховувати повагу до людей праці.